Ray Kasko ve Aytemiz İşbirliğiyle Yakıt Alımlarınızda İndirim

 

 

Ray Sigorta’yla şoförler yola hem güvenli hem de kârlı çıkıyor

 

Ray Sigorta, gerçekleştirdiği yeni iş birlikleri ile müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunmaya devam ediyor. Kasko müşterilerine sigorta güvencesinin yanı sıra farklı avantajlar da sunmak için akaryakıt markası Aytemiz ile yapılan anlaşma sayesinde Ray Sigorta’dan kasko poliçesi satın alan müşteriler araçlarını çarpışmadan hırsızlığa pek çok riske karşı korumaya almanın yanı sıra, Aytemiz’den yapacakları benzin, motorin ve otogaz alışverişlerinde çeşitli indirimlerden faydalanmaya da hak kazanacak.

 

Kampanya Kriterleri ve Detaylar:

25.09.2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Aytemiz Akaryakıt İstasyonları ile yapılan iş birliği neticesinde Ray Sigorta’dan kasko poliçesi yaptıran müşterilerimiz anlaşmalı Aytemiz Akaryakıt İstasyonları’nda yapacağı ürün alımlarında Enerji Piyasası Denetleme Kurulu’nun bildirdiği fiyatlar üzerinden belirlenen indirimli fiyatlardan faydalanabilecek.

İndirim hakkı, kasko poliçesi yürürlükte olduğu süre boyunca geçerli olacaktır.

 

Kampanya İşleyişi

Sigortalıların akaryakıt ve otogazda geçerli olacak indirimli fiyatlardan yararlanmaları için kasko poliçesi satın alma işlemi sonrasında kendilerine verilen Aytemiz kartı aktive etmeleri ve Aytemiz’in anlaşmalı istasyonlarında akaryakıt satın alımı başlamadan kartı ön saha satış görevlisine ibraz etmeleri yeterli oluyor. Aytemiz Kart’ı aktif hale getirebilmek için cep telefonunuzdan ONAY yazıp, bir boşluk bırakıp, sonra 16 haneli kart numaranızı, ad ve soyadınızı aralarında birer boşluk bırakarak 8869’a kısa mesaj olarak göndermeniz gerekli. Bu işlemin bir defa yapılması yeterlidir.

Detaylı bilgi için acenteliğimizle iletişime geçebilirsiniz. 
Ray Kasko ve Aytemiz İşbirliğiyle Yakıt Alımlarınızda İndirim
Eskişehir Web Tasarım