Hakkımızda

Hepimizin kaybetmekten korktuğu maddi ve manevi değerleri vardır. Ailemiz, sağlığımız, evimiz, arabamız, yaşam standardımız gibi. Çoğu zaman bu değerleri kaybetme endişesi yaşıyoruz. Peki, geleceğimizi planlarken bizim için önemli olan bu değerleri ne kadar ve nasıl güvence altına alıyoruz?
 
Bu soru hiçbirimiz için yeni değil, uzun zamandan bu yana insanlar maddi ve manevi değerlerini korumanın gayreti içinde oldular.
 
"Sahip olunan değerleri kaybetme riskini kabul edilebilir bir bedel karşılığında başkalarıyla paylaşma", diğer bir deyişle sigorta!
 
Unutmayın !
 
Sigorta, Risk oluştuğunda satın alınamayacak tek üründür.
 
DMT Sigorta olarak 2015 yılından günümüze bizler, sizleri her zaman "keşke"ler yerine "iyiki" lerle karşılaştırmayı hedefledik, hedefliyoruz.
 
DMT Sigorta olarak hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta ve oluşabilecek tüm risklere karşı onları güvence altına alarak karşılıklı güven ve memnuniyetin sağlandığı uzun vadeli işbirliği oluşturmaktadır.
 
DMT Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.;
2015 yılında Ray Sigorta A.Ş. ve Türk Nippon Sigorta A.Ş. yetkili acentesi olarak yolculuğa başlamış,
2017 yılında ülkemizin sigorta sektöründeki öncülerinden Anadolu Sigorta A.Ş.,
2018 yılının sonlarına doğru Doğa Sigorta A.Ş.,
2019 yılında ise Quick Sigorta A.Ş.'nin yetkili acenteliğini bünyesine katarak gücüne güç katmaya devam etmiştir.
 
Amacımız: müşterilerimizin satış öncesi ve sonrası beklentilerini saptayarak, kısa zamanda hızlı ve doğru çözümler üretmek, müşterilerimizin risklerini değerlendirerek, ihtiyaçlarına en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, hasar/tazminat durumu oluştuğunda bilgilendirme ve yönlendirme yaparak bu süreci kolaylaştırmak ve nitelikli, kaliteli ve kesintisiz hizmet vererek maksimum memnuniyeti sağlayabilmek için Sigorta Şirketi ile arasında bir köprü vazifesi yapmaktır.
 
Mutlu yarınlarda bir arada olmak dileğiyle...
Eskişehir Web Tasarım